Main Menu
User Menu

435. transportní křídlo [1992-1995]

435th Airlift Wing 

     
Název:
Name:
435. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
435th Airlift Wing 
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1992
Předchůdce:
Predecessor:
435. taktické transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1995
Nástupce:
Successor:
435. letecké expediční křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1992-01.02.1993 Vzdušné síly Spojených států v Evropě
01.02.1993-01.04.1995 17. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.04.1992-01.04.1995 Frankfurt am Main, Rhein-Main Air Base
Velitel:
Commander:
01.04.1992-18.12.1992 Hobson, James L. Jr (Major General)
18.12.1992-16.05.1994 Loranger, Donald E. Jr (Brigadier General)
16.05.1994-02.12.1994 McPhillips, Edward F. Jr (Colonel)
02.12.1994-01.04.1995 Philpitt, Donald A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/435-transportni-kridlo-1992-1995-t138790#452937Verze : 2
MOD