Main Menu
User Menu

433. transportní křídlo [1992- ]

433rd Airlift Wing

     
Název:
Name:
433. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
433rd Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.02.1992
Předchůdce:
Predecessor:
433. vojenské transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.02.1992-DD.MM.RRRR 4. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.02.1992-01.04.2001 San Antonio, Kelly Air Force Base
Velitel:
Commander:
01.02.1992-15.01.1995 Quarnaccio, Michael J. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1992-DD.MM.RRRR 433. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/433-transportni-kridlo-1992-t138774#452921Verze : 1
MOD