Main Menu
User Menu

43. transportní křídlo [1997- ]

43rd Airlift Wing

     
Název:
Name:
43. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
43rd Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
31.03.1997
Předchůdce:
Predecessor:
43. skupina pro doplňování paliva za letu
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1997-01.10.2003 21. letecká armáda
01.10.2003-DD.MM.RRRR 18. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
31.03.1997-01.04.1997 Tampa, MacDill AFB
Velitel:
Commander:
01.04.1997-01.05.1997 Dordal, Paul R. (Brigadier General)
01.05.1997-29.06.1999 Johnson, David L. (Brigadier General)
29.06.1999-17.11.2001 Casey, Richard J. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1997-DD.MM.RRRR 43. logistická skupina
01.04.1997-DD.MM.RRRR 43. operační skupina
01.10.2002-DD.MM.RRRR 43. skupina údržby

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/43-transportni-kridlo-1997-t138431#452577Verze : 1
MOD