Main Menu
User Menu

43. protiletadlový raketový pluk [1995-1999]

43rd Anti-Aircraft Missile Regiment

     
Název:
Name:
43. protiletadlový raketový pluk
Originální název:
Original Name:
43. protiletadlový raketový pluk
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1995
Předchůdce:
Predecessor:
77. protiletadlový raketový pluk
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1999
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1995-30.06.1997 4. sbor protivzdušné obrany
01.07.1997-31.12.1999 Velitelství vzdušných sil
Dislokace:
Deployed:
01.01.1995-31.12.1999 Ostrava, kasárny
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Holáň, Radomír (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.fortifikace.net
forum.presscont.eu
https://vojenstvi.cz/
URL : https://www.valka.cz/43-protiletadlovy-raketovy-pluk-1995-1999-t140778#463162Verze : 0
MOD