Main Menu
User Menu

403. smíšené křídlo [1969-1971]

403rd Composite Wing

     
Název:
Name:
403. smíšené křídlo
Originální název:
Original Name:
403rd Composite Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
31.12.1969
Předchůdce:
Predecessor:
403. taktické transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
29.07.1971
Nástupce:
Successor:
403. taktické transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
31.12.1969-01.04.1971 ?
01.04.1971-29.07.1971 ?
Dislokace:
Deployed:
16.11.1957-29.07.1971 Mount Clemens, Selfridge AFB
Velitel:
Commander:
31.12.1969-01.01.1970 Best, Philip H. (Colonel)
DD.07.1961-01.12.1970 King, Gari F. (Colonel)
01.12.1970-22.03.1971 Kittle, George L. (Colonel)
22.03.1971-29.07.1971 Wilson, George H. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.06.1970-29.06.1971 927. taktická letecká zabezpečovací skupina
01.06.1970-15.01.1971 931. taktická letecká zabezpečovací skupina
21.04.1971-29.07.1971 914. taktická transportní skupina
29.06.1971-29.07.1971 927. taktická transportní skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/403-smisene-kridlo-1969-1971-t138752#452899Verze : 0
MOD