Main Menu
User Menu

4. brigáda [1925-1936]

4th Brigade

     
Název:
Name:
4. brigáda
Originální název:
Original Name:
4th Brigade
Datum vzniku:
Raised/Formed:
23.03.1925
Předchůdce:
Predecessor:
4. pěší brigáda
Datum zániku:
Disbanded:
24.08.1936
Nástupce:
Successor:
4. pěší brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
23.03.1925-24.08.1936 2. divize
Dislokace:
Deployed:
23.03.1925-DD.MM.1927 San Antonio, Fort Sam Houston
DD.MM.1927-24.08.1936 Cheyenne, Fort D. A. Russell
DD.MM.1930-24.08.1936 Cheyenne, Fort Francis E. Warren

Velitel:
Commander:
23.03.1925-09.06.1927 Fiske, Harold B. (Brigadier General)
30.06.1927-31.03.1928 Aultman, Dwight E. (Brigadier General)
01.04.1928-21.05.1929 Bolles, Frank C. (Brigadier General)
26.05.1929-16.12.1931 Howland, Charles R. (Brigadier General)
26.12.1931-16.05.1933 Cocheau, Frank S. (Brigadier General)
16.05.1933-16.08.1933 Smith, Kerwin T. (Colonel)
16.08.1933-15.06.1935 Conrad, Caspar H. Jr. (Brigadier General)
15.06.1935-14.09.1935 McCook, Paul H. (Colonel)
14.09.1935-24.08.1936 Humphrey, Charles F. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
23.03.1925-24.08.1936 1. pěší pluk

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Clay, Steve E.: U.S. Army Order of Battle 1919–1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations. Combat Studies Institute Press, 2010
URL : https://www.valka.cz/4-brigada-1925-1936-t197950#568200Verze : 3
MOD