Main Menu
User Menu

38. záložní sbor [1914-1918]

XXXVIII. Reserve-Korps


NĚMECKÉ CÍSAŘSTVÍ
DEUTSCHES REICH
XXXVIII. RESERVE-KORPS "BESKIDENKORPS"
XXXVIII. ZÁLOŽNÍ SBOR "BESKIDENKORPS"
Datum vzniku
24.12.1914
Předchůdce
-
Datum zániku
-
Následovník
-
Nadřízená velitelství

Dislokace

Velitelé
24.12.1914-20.07.1915 - Marwitz Georg von der
21.07.1915-22.09.1916 - Hofmann Max
23.09.1916-02.08.1918 - Richthofen Manfred Freiherr von
03.08.1916-? - Lüttwitz Arthur Freiherr von
Podřízená velitelství
25. Reserve-Infanterie-Division
35. Reserve-Infanterie-Division
4. Infanterie-Division
Podřízená tělesa

Podřízené oddíly

Literatura

Poznámka
01.04.1915 - Sbor přejmenován na Beskidenkorps.




Zdroj: home.comcast.net
URL : https://www.valka.cz/38-zalozni-sbor-1914-1918-t85755#317148Verze : 0