Main Menu
User Menu

375. transportní křídlo [1991-2009]

375th Airlift Wing 

     
Název:
Name:
375. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
375th Airlift Wing 
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.12.1991
Předchůdce:
Predecessor:
375. vojenské transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.2009
Nástupce:
Successor:
375. křídlo letecké přepravy
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.1991-01.07.1993 22. letecká armáda
01.07.1993-01.10.2003 15. letecká armáda
01.10.2003-DD.MM.RRRR 18. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
30.10.1991-16.06.1993 Kealoha, Dwight M. (Brigadier General)
16.06.1993-30.12.1993 Coolidge, Charles H. (Brigadier General)
30.12.1993-02.11.1994 Hopper, John D. Jr (Brigadier General)
02.11.1994-21.11.1995 Love, David R. (Brigadier General)
21.11.1995-20.05.1997 Wooley, Michael W. (Colonel)
20.05.1997-29.06.2000 Kane, Thomas P. (Colonel)
29.06.2000-31.01.2002 Stickford, Thomas E. (Colonel)
31.01.2002-14.07.2003 McDew, Darren W. (Colonel)
14.07.2003-07.01.2005 Faulkenberry, Barbara J. (Colonel)
07.01.2005-22.05.2006 Rottman, Raymond J. (Colonel)
22.05.2006-18.08.2008 Hunt, Alan L. Jr (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.12.1991-DD.MM.RRRR 375. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/375-transportni-kridlo-1991-2009-t138736#452883Verze : 1
MOD