Main Menu
User Menu

374. transportní křídlo [1992- ]

374th Airlift Wing

     
Název:
Name:
374. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
374th Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1992
Předchůdce:
Predecessor:
374. taktické transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1992-DD.MM.RRRR 5. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.04.1992-11.06.1992 Durham, George R. Jr (Colonel)
11.06.1992-30.08.1994 McCarthy, Michael J. (Brigadier General)
30.08.1994-13.11.1995 Hess, Kenneth W. (Brigadier General)
13.11.1995-28.02.1997 Fountaine, Edward L. (Colonel)
28.02.1997-14.08.1998 Briding, Alan J. (Colonel)
14.08.1998-11.01.2000 Volcheff, Mark A. (Colonel)
11.01.2000-25.10.2001 Zamzow, Mark R. (Colonel)
25.10.2001-15.07.2003 Stearns, Mark E. (Brigadier General)
15.07.2003-01.06.2005 Schisslor, Mark O. (Colonel)
01.06.2005-19.07.2007 Goodwin, Scott P. (Colonel)
19.07.2007-14.04.2009 Newell, John F. III (Colonel)
14.04.2009-15.05.2010 Hicks, John M. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1992-DD.MM.RRRR 374. operační skupina
01.04.1992-DD.MM.RRRR 374. zdravotnická skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/374-transportni-kridlo-1992-t138731#452878Verze : 2
MOD