Main Menu
User Menu

363. letecké expediční křídlo [1998-2003]

363rd Air Expeditionary Wing

     
Název:
Name:
363. letecké expediční křídlo
Originální název:
Original Name:
363rd Air Expeditionary Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
19.11.1998
Předchůdce:
Predecessor:
363. stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
25.08.2003
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.1998-25.08.2003 ?
Dislokace:
Deployed:
01.12.1998-25.08.2003 Al Kharj, Prince Sultan Air Base
Velitel:
Commander:
01.12.1998-30.06.1999 Larson, Dennis R. (Brigadier General)
30.06.1999-02.07.2000 Simpson, Charles N. (Brigadier General)
02.07.2000-01.08.2001 Peck, Allen G. (Brigadier General)
01.08.2001-15.07.2002 Hostage, Gilmary H. III (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.12.1998-26.08.2003 363. letecká expediční operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/363-letecke-expedicni-kridlo-1998-2003-t137660#451804Verze : 0
MOD