Main Menu
User Menu

36. armáda [1944-1945]


JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 36. armáda
Datum vzniku 15.07.1944
Předchůdce ---
Datum zániku 30.09.1945
Následovník ---
Nadřízené velitelství DD.02.1945 12. Armádní okruh
Dislokace ---
Velitelé 18.07.1944 - DD.09.1945 Uemura, Toshimichi
Náčelníci štábu 18.07.1944 - 01.02.1945 Ishii, Masami
01.02.1945 - 30.09.1945 Tokunaga, Shikanosuke
Podřízené útvary ---
Poznámka ---
Prameny http://www.axishistory.com/index.php?id=6761
Literatura
URL : https://www.valka.cz/36-armada-1944-1945-t84255#309510Verze : 0