Main Menu
User Menu

349. stíhací bombardovací křídlo [1952-1957]

349th Fighter-Bomber Wing

     
Název:
Name:
349. stíhací bombardovací křídlo
Originální název:
Original Name:
349th Fighter-Bomber Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
26.05.1952
Předchůdce:
Predecessor:
349. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1957
Nástupce:
Successor:
349. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
13.06.1952-01.12.1952 ?
01.12.1952-01.09.1957 4. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
13.06.1952-01.09.1957 Novato, Hamilton AFB
Velitel:
Commander:
13.06.1952-01.09.1957 Little, Harold P. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
13.06.1952-01.09.1957 349. stíhací-bombardovací skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/349-stihaci-bombardovaci-kridlo-1952-1957-t138712#452859Verze : 0
MOD