Main Menu
User Menu

347. křídlo [1994-2001]

347th Wing

     
Název:
Name:
347. křídlo
Originální název:
Original Name:
347th Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1994
Předchůdce:
Predecessor:
347. stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.05.2001
Nástupce:
Successor:
347. záchranné křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1994-01.05.2001 9. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.07.1994-19.08.1994 Mathers, James I. (Brigadier General)
19.08.1994-03.04.1996 Kinnan, Timothy A. (Brigadier General)
03.04.1996-20.07.1998 Johnston, Lawrence D. (Brigadier General)
20.07.1998-24.03.2000 Renuart, Victor E. Jr (Brigadier General)
24.03.2000-01.05.2001 Rosa, John W. Jr (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.07.1994-01.05.2001 347. operační skupina
01.04.1997-27.06.2000 23. stíhací skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/347-kridlo-1994-2001-t138709#452856Verze : 0
MOD