Main Menu
User Menu

34. základna komunikačních a informačních systémů [2006-2013]

34th Communication and Information Systems Base

     
Název:
Name:
34. základna komunikačních a informačních systémů
Originální název:
Original Name:
34. základna komunikačních a informačních systémů
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.2006
Předchůdce:
Predecessor:
Základna komunikačních a informačních systémů
Datum zániku:
Disbanded:
30.06.2013
Nástupce:
Successor:
Agentura komunikačních a informačních systémů
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.2006-30.09.2008 Velitelství sil podpory a výcviku
01.10.2008-30.06.2013 Sekce komunikačních a informačních systémů Ministerstva obrany
Dislokace:
Deployed:
01.01.2006-30.06.2013 Praha, Kasárny 17. listopadu

Velitel:
Commander:
01.01.2006-30.09.2008 Ložek, Vladimír (Plukovník)
01.10.2008-DD.MM.2011 Praus, Jaroslav (Plukovník)
DD.MM.2011-DD.MM.2013 Ridzák, František (Plukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
VÚ 3255
Zdroje:
Sources:
www.army.cz
URL : https://www.valka.cz/34-zakladna-komunikacnich-a-informacnich-systemu-2006-2013-t166690#501563Verze : 1
MOD