Main Menu
User Menu

34. pěší divize [1991- ]

34th Infantry Division

     
Název:
Name:
34. pěší divize
Originální název:
Original Name:
34th Infantry Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.02.1991
Předchůdce:
Predecessor:
34. pěší brigáda
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
10.02.1991-DD.MM.RRRR Saint Paul, ?

Velitel:
Commander:
10.02.1991-10.09.1992 Lueck, David H. (Major General)
01.10.1992-05.03.1995 Hovda, Clayton A. (Major General)
06.03.1995-04.04.1998 Miller, Gerald A. (Major General)
05.04.1998-01.10.2000 Hannula, Rodney R. (Major General)
01.10.2000-09.09.2004 Shellito, Larry W. (Major General)
10.09.2004-12.10.2007 Erlandson, Rick D. (Major General)
13.10.2007-01.10.2010 Nash, Richard C. (Major General)
02.10.2010-07.12.2013 Elicerio, David J. (Major General)
07.12.2013-DD.MM.RRRR Loidolt, Neal G. (Major General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR The Red Bulls
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Wilson, John B.: Armies, Corps, Divisions and Separate Brigades, Center of Military History (U.S. Army), 1999
www.minnesotanationalguard.org
picasaweb.google.com

URL : https://www.valka.cz/34-pesi-divize-1991-t191352#552610Verze : 4
MOD