Main Menu
User Menu

34. divize [1939-1945]

34. divize


216. pěší pluk
217. pěší pluk
218. pěší pluk
34. průzkumný pluk
34. dělostřelecký pluk (36x 75mm děla)
34. ženijní pluk
34. spojovací jednotka
34. transportní pluk
URL : https://www.valka.cz/34-divize-1939-1945-t20205#76067Verze : 0
MOD

JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 34. Divize
Datum vzniku 07.02.1939 Osaka
Předchůdce -
Datum zániku 30.09.1945
Následovník -
Nadřízené velitelství 15.03.1939 11. Armáda
DD.MM.1945 Čínská expediční armáda
Dislokace -
Velitelé 09.03.1939 - 02.12.1940 Seki, Kameji
02.12.1940 - 08.10.1942 Oga, Shigeru
08.10.1942 - 25.03.1943 Hata, Hikosaburo
25.03.1943 - 30.09.1945 Ban, Takeo
Podřízené útvary -
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/34-divize-1939-1945-t20205#308549Verze : 0