Main Menu
User Menu

322. divize [1945-1945]


JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 322. Divize
Datum vzniku 23.05.1945 Sendai
Předchůdce ---
Datum zániku 30.09.1945
Následovník ---
Nadřízené velitelství 05.1945 11. Armádní okruh
Dislokace ---
Velitelé 05.07.1945–19.08.1945 Fukabori, Yuuki
19.08.1945–30.09.1945 Nakamura, Tadahide
Podřízené útvary ---
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/322-divize-1945-1945-t83608#306677Verze : 0
MOD