Main Menu
User Menu

311. tankový pluk (těžký) [1930-1932]

311th Tank Regiment (Heavy)

     
Název:
Name:
311. tankový pluk (těžký)
Originální název:
Original Name:
311th Tank Regiment (Heavy)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.05.1930
Předchůdce:
Predecessor:
11. tanková skupina
Datum zániku:
Disbanded:
25.10.1932
Nástupce:
Successor:
422. pěší pluk (těžkých tanků)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Záloha generálního velitelství
Dislokace:
Deployed:
20.05.1930-25.10.1932 Columbus, ?

Velitel:
Commander:
20.05.1930-01.06.1932 Rorebeck, Curtis G. (Lieutenant Colonel)
01.06.1932-28.06.1932 Weinschenk, John W. (Major)
28.06.1932-24.10.1932 Littlejohn, Charles E. (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Clay, Steven E.: U.S. Army Order of Battle 1919-1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations, Combat Studies Institute Press, US Army Combined Arms Center, Fort Leavenworth, KS, 2010
URL : https://www.valka.cz/311-tankovy-pluk-tezky-1930-1932-t143916#464414Verze : 1
MOD