Main Menu
User Menu

31. skupina údržby a zásobování [1948-1951]

31st Maintenance and Supply Group

     
Název:
Name:
31. skupina údržby a zásobování
Originální název:
Original Name:
31st Maintenance and Supply Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.06.1948
Předchůdce:
Predecessor:
31. skupina údržby a zásobování
Datum zániku:
Disbanded:
10.02.1951
Nástupce:
Successor:
31. skupina údržby a zásobování
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.06.1948-DD.08.1948 31. stíhací křídlo
22.08.1948-20.01.1950 31. stíhací křídlo
20.01.1950-16.07.1950 31. stíhací bombardovací křídlo
16.07.1950-10.02.1951 31. doprovodné stíhací křídlo
Dislokace:
Deployed:
15.06.1948-30.06.1948 Albany, Turner Army Airfield
01.07.1948-10.02.1951 Albany, Turner Air Force Base
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/31-skupina-udrzby-a-zasobovani-1948-1951-t136825#450969Verze : 0
MOD