Main Menu
User Menu

31. rota radiotechnického zabezpečení "S" [1978-1991]

31st Electronic Support Company "S"

     
Název:
Name:
31. rota radiotechnického zabezpečení "S"
Originální název:
Original Name:
31. rota radiotechnického zabezpečení "S"
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1978
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.11.1991
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.1978-01.08.1991 1. prapor radiotechnického zabezpečení
01.08.1991-01.11.1991 61. prapor letištního a radiotechnického zabezpečení
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.1978-01.11.1991 Přerov, letiště /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
DD.MM.1978-01.11.1991 VÚ 6307 Přerov
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha, skupina ČSLA, fond 00000 (1. prapor radiotechnického zabezpečení),
URL : https://www.valka.cz/31-rota-radiotechnickeho-zabezpeceni-S-1978-1991-t51055#457416Verze : 0
MOD
31. rota radiotechnického zabezpečení "S"


Krycí číslo: VÚ 6307


Zřízení: 1978
Dislokace: Přerov


Nadřízený stupeň: 1. prapor radiotechnického zabezpečení


Zrušení: 01.11.1991


Zdroj: www.vojenstvi.cz, ISSN 1802-151401.
URL : https://www.valka.cz/31-rota-radiotechnickeho-zabezpeceni-S-1978-1991-t51055#195269Verze : 0