Main Menu
User Menu

307. tankový pluk (lehký) [1930-1932]

307th Tank Regiment (Light)

     
Název:
Name:
307. tankový pluk (lehký)
Originální název:
Original Name:
307th Tank Regiment (Light)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.05.1930
Předchůdce:
Predecessor:
7. tanková skupina
Datum zániku:
Disbanded:
25.10.1932
Nástupce:
Successor:
418. pěší pluk (lehkých tanků)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Záloha generálního velitelství
Dislokace:
Deployed:
20.05.1930-25.10.1932 Scranton, ?

Velitel:
Commander:
20.05.1930-28.10.1930 Chitty, William D. (Colonel)
28.10.1930-19.10.1931 Landolt, Herbert L. (Major)
19.10.1931-24.10.1932 Jackson, Anson (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Clay, Steven E.: U.S. Army Order of Battle 1919-1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations, Combat Studies Institute Press, US Army Combined Arms Center, Fort Leavenworth, KS, 2010
URL : https://www.valka.cz/307-tankovy-pluk-lehky-1930-1932-t143903#464377Verze : 2
MOD