Main Menu
User Menu

303. divize [1945-1945]


JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 303. Divize
Datum vzniku 23.05.1945 Nagoja
Předchůdce ---
Datum zániku 30.09.1945
Následovník ---
Nadřízené velitelství 05.1945 52. ARMÁDA
Dislokace ---
Velitelé 01.06.1945–27.08.1945 Ishida, Hisashi
27.08.1945–30.09.1945 Nozoe Masanori
Podřízené útvary ---
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/303-divize-1945-1945-t83602#306670Verze : 0
MOD