Main Menu
User Menu

30. odpalovací skupina [2003- ]

30th Launch Group

     
Název:
Name:
30. odpalovací skupina
Originální název:
Original Name:
30th Launch Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
28.10.2003
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.2003-DD.MM.RRRR 30. kosmické křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.12.2003-17.06.2004 Turner, Randy K. (Colonel)
17.06.2004-29.08.2006 Perdigao, Alan (Colonel)
29.08.2006-06.11.2006 Schalck, Stanley M. (Lieutenant Colonel)
06.11.2006-20.04.2007 Haymond, Jeffrey E. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/30-odpalovaci-skupina-2003-t136821#450965Verze : 0
MOD