Main Menu
User Menu

3. bitevní skupina [1923-1939]

3rd Attack Group

     
Název:
Name:
3. bitevní skupina
Originální název:
Original Name:
3rd Attack Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.01.1923
Předchůdce:
Predecessor:
3. skupina (bitevní)
Datum zániku:
Disbanded:
15.09.1939
Nástupce:
Successor:
3. bombardovací skupina (lehká)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.01.1923-03.05.1929 ?
03.05.1929-DD.MM.RRRR 3. bitevní křídlo
01.03.1935-15.09.1939 3. křídlo
Dislokace:
Deployed:
25.01.1923-01.07.1926 San Antonio, Kelly Field
01.07.1926-28.02.1935 Fort Crockett
28.02.1935-15.09.1939 Bossier City, Barksdale Field
Velitel:
Commander:
25.01.1923-05.02.1923 Cook, Seth W. (Lieutenant Colonel)
05.02.1923-25.06.1924 Brereton, Lewis H. (Major)
25.06.1924-DD.02.1926 Burwell, Harvey B. S. (Major)
DD.02.1926-26.06.1926 Davidson, Joseph H. (Captain)
26.06.1926-15.08.1928 Lackland, Frank D. (Major)
15.08.1928-27.02.1930 Jouett, John H. (Major)
27.02.1930-18.06.1932 Johnson, Davenport (Major)
18.06.1932-05.11.1934 Hickam, Horace M. (Lieutenant Colonel)
05.11.1934-DD.07.1937 Naiden, Earl L. (Lieutenant Colonel)
DD.07.1937-DD.08.1938 Rader, J. A. (Colonel)
DD.08.1938-DD.09.1938 Ferson, O. S. (Major)
DD.09.1938-15.09.1939 McDonnell, John C. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/3-bitevni-skupina-1923-1939-t136591#450734Verze : 1
MOD