Main Menu
User Menu

3. (III) Reconnaissance Command [1945-1946]

III Reconnaissance Command

Vytvořeno jako I Air Support Command 21.8.1941
Aktivováno 1.9.1941
Přetvořeno jako I Ground Air Support Command v dubnu 1942,
pak na I Air Support Command v září 1942,
pak na I Tactical Air Division v srpnu 1943,
pak na III Tactical Air Division v dubnu 1944
a na III Reconnaissance Command v červnu 1945
Deaktivováno 9.4.1946
Zrušeno 8.10.1948


COMPONENTS
nezmiňováno pro velké množství častých změn


STATIONS
Garden City, Mitchel Field , 1.9.1941
Charlotte, Morris Field Air Base , listopad 1942
Meridian, Key Field , 3.4.1944
Rapid City, Rapid City Army Air Base , listopad 1945 - 9.4.1946


COMMANDERS
Col William E Kepner, 1.9.1941
Col Dache McC Reeves, 22.2.1942
Col John P Doyle, 2.9.1942
Brig Gen Robert M Webster, 2.10.1942
Col John P Doyle, 23.4.1943
Brig Gen Ralph F Stearley, 2.5.1943
Col John E Bodle, 1.4.1944
Brig Gen Edmund C Lynch, 24.6.1944
Col Robin A Day, 28.1.1945 - neznámé datum


CAMPAIGNS
Antisubmarine, American Theater


DECORATIONS
None
3. (III) Reconnaissance Command [1945-1946] - znak 3 RECONNAISSANCE COMMAND

znak 3 RECONNAISSANCE COMMAND
URL CZ: https://www.valka.cz/3-III-Reconnaissance-Command-1945-1946-t3119#9624Verze : 1
URL EN: https://www.armedconflicts.com/III-Reconnaissance-Command-t3119#9624Version : 0