Main Menu
User Menu

29. divize [1941-1944]

29th Division / 第二九師団

29. divize


29. pěší skupina
18. pěší pluk
38. pěší pluk
50. pěší pluk
29. jízdní pluk
29. divizní tanková jednotka
29. horský dělostřelecký pluk (36x 75mm horská děla)
29. ženijní pluk
29. spojovací jednotka
29. transportní pluk
URL : https://www.valka.cz/29-divize-1941-1944-t20200#76062Verze : 0
MOD

JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 29. Divize
Datum vzniku 25.02.1941 Nagoya
Předchůdce -
Datum zániku 28.07.1944 Guam
Následovník -
Nadřízené velitelství 01.04.1941 Kuangtungská armáda
??.03.1944 31. Armáda
Dislokace -
Velitelé 01.04.1941 - 29.10.1943 Uemura, Toshimichi
29.10.1943 - 28.07.1944 Takashina, Takeshi
Podřízené útvary -
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/29-divize-1941-1944-t20200#308726Verze : 0