Main Menu
User Menu

28. jezdecký pluk [RRRR-1940]

28th Cavalry Regiment / 騎兵第二十八聯隊

     
Název:
Name:
28. pluk kavalerie
Originální název:
Original Name:
騎兵第28聯隊
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.RRRR
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.07.1940
Nástupce:
Successor:
20. průzkumný pluk
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.12.1915-16.07.1940 20. divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.19RR-DD.MM.RRRR ?, Yongsan, Soul /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-01.04.1920 ?, ( )
01.04.1920-08.02.1922 Harada, Soichiro (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
08.02.1922-06.08.1923 Harada, Soichiro (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
06.08.1923-26.07.1927 ?, ( )
26.07.1927-01.08.1929 Kuno, Seiichi (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.08.1929-11.06.1931 Heijuurou, Kasai (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
11.06.1931-01.08.1933 Satake, Ichiro (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.08.1933-05.03.1934 Satake, Ichiro (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
05.03.1934-07.03.1936 Tamejin, Sakuma (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
07.03.1936-DD.MM.RRRR Shoichi, Okazaki (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Andong, Sadao (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.03.1938-09.03.1940 Shigeru, Fujita (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
09.03.1940-31.08.1940 Ise, Seisuke (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR velenie
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
doplňovací obvod: Yongsan
- v júly 1940 reorganizovaný pluk na prieskumný
Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/28-jezdecky-pluk-RRRR-1940-t162013#492372Verze : 0
MOD