Main Menu
User Menu

27. stíhací bombardovací křídlo [1957-1958]

27th Fighter-Bomber Wing

     
Název:
Name:
27. stíhací bombardovací křídlo
Originální název:
Original Name:
27th Fighter-Bomber Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1957
Předchůdce:
Predecessor:
27. strategické stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.07.1958
Nástupce:
Successor:
27. taktické stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1957-08.01.1958 42. letecká divize
08.01.1958-01.07.1958 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.07.1957-01.07.1958 Austin, Bergstrom AFB
Velitel:
Commander:
01.07.1957-DD.07.1957 Ellis, Richard N. (Colonel)
DD.07.1957-08.01.1958 Walton, Charles M. Jr (Colonel)
08.01.1958-01.07.1958 McElroy, Ivan W. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/27-stihaci-bombardovaci-kridlo-1957-1958-t138360#452506Verze : 2
MOD