Main Menu
User Menu

27. protiletadlová dělostřelecká divize [1944-1945]

27th Anti-Aircraft Artillery Division / 27. Flak-Division

     
Název:
Name:
27. protiletadlová dělostřelecká divize
Originální název:
Original Name:
27. Flak-Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
19.09.1944
Předchůdce:
Predecessor:
Protiletadlová dělostřelecká brigáda 11
Datum zániku:
Disbanded:
04.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
19.09.1944-04.05.1945 II. protiletadlový dělostřelecký sbor
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
21.10.1944-31.01.1945 Kathmann, Walter ( )
01.02.1945-02.05.1945 Hippel, Walter von ( )
02.05.1945-08.05.1945 Vorbrugg, Oskar ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
https://www.ww2.dk/ground/flak/27fladiv.htm
URL : https://www.valka.cz/27-protiletadlova-delostrelecka-divize-1944-1945-t2671#425840Verze : 0
MOD