Main Menu
User Menu

24. smíšené křídlo [1989-1992]

24th Composite Wing

     
Název:
Name:
24. smíšené křídlo
Originální název:
Original Name:
24th Composite Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1989
Předchůdce:
Predecessor:
24. smíšené křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1992
Nástupce:
Successor:
24. křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1989-15.02.1991 ?
Dislokace:
Deployed:
01.01.1989-15.02.1991 Veracruz, Howard AB
Velitel:
Commander:
01.01.1989-16.01.1989 ?, ? ( ? )
17.01.1989-25.06.1990 Trapp, Lansford E. Jr (Colonel)
25.06.1990-15.02.1991 McCloud, David J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/24-smisene-kridlo-1989-1992-t138355#452501Verze : 2
MOD