Main Menu
User Menu

24. smíšené křídlo [1976-1987]

24th Composite Wing

     
Název:
Name:
24. smíšené křídlo
Originální název:
Original Name:
24th Composite Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1976
Předchůdce:
Predecessor:
24. smíšená skupina
Datum zániku:
Disbanded:
31.01.1987
Nástupce:
Successor:
24. smíšené křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1976-31.01.1987 ?
Dislokace:
Deployed:
01.01.1976-01.10.1979 Veracruz, Howard AFB
01.10.1979-31.01.1987 Veracruz, Howard AB
Velitel:
Commander:
01.01.1976-16.01.1976 Davis, Paul M. (Colonel)
16.01.1976-05.01.1979 Thogersen, Alton J. (Colonel)
05.01.1979-10.06.1980 Patterson, Robert E. (Colonel)
10.06.1980-05.10.1982 Reed, Robert R. (Colonel)
05.10.1982-02.07.1984 Topp, Wayne R. (Colonel)
02.07.1984-03.12.1985 Timm, Loren E. (Colonel)
03.12.1985-31.01.1987 Watson, Harold E. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/24-smisene-kridlo-1976-1987-t138354#452500Verze : 2
MOD