Main Menu
User Menu

24. smíšené křídlo [1946-1948]

24th Composite Wing

     
Název:
Name:
24. smíšené křídlo
Originální název:
Original Name:
24th Composite Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
05.08.1946
Předchůdce:
Predecessor:
24. smíšené křídlo (speciální)
Datum zániku:
Disbanded:
28.07.1948
Nástupce:
Successor:
24. smíšené křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.08.1946-28.07.1948 ?
Dislokace:
Deployed:
25.08.1946-28.07.1948 Aguadilla, Borinquen Army Airfield
Velitel:
Commander:
25.08.1946-06.03.1947 Steel, George H. (Colonel)
06.03.1947-28.07.1948 Samford, John A. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/24-smisene-kridlo-1946-1948-t138348#452494Verze : 2
MOD