24.11.2015 - Sicilská mafie varuje IS před útokem na New York City

Giovanni Gambino, klíčová postava jedné z pěti nejvýznamnějších newyorských mafiánských rodin, se nechal slyšet, že pokud se Islámský stát pokusí o útok na New York City, bude mít co do činění se sicilskou mafií.
Podle něj FBI a Ministerstvo vnitřní bezpečnosti „reagují příliš pozdě nebo nevidí celkový obraz toho, co se odehrává, protože jim chybí informace lidí z terénu“. Naopak poznatky mafie díky místním znalostem a styku s lidmi předčí i nejvyspělejší technologie, tvrdí.
Gambino se domnívá, že díky tomu mafie může nabídnout ochranu New Yorku, omezit vzestup islamistické teroristické sítě a umožnit lidem vidět mafii v lepším světle.


Gambino, který vyrůstal v Torrettě u Palerma, říká, že islamisté se sicilské mafie obávají a na Sicílii se ani nepokusili vytvořit tajnou buňku.


www.novinky.cz
www.dailymail.co.uk
www.rt.com
URL : https://www.valka.cz/24-11-2015-Sicilska-mafie-varuje-IS-pred-utokem-na-New-York-City-t186087#542926Verze : 1
MOD
Diskuse
och lol, tak ted uz je USA spasena, kdyz jako tolikrat v dejinach vystoupi po jejich boku mafie Very Happy
URL : https://www.valka.cz/24-11-2015-Sicilska-mafie-varuje-IS-pred-utokem-na-New-York-City-t186087#542929Verze : 0
MOD
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!