Main Menu
User Menu

23. brigáda (filipínských zvědů) [1925-1936]

23rd Brigade (Philippine Scout)

     
Název:
Name:
23. brigáda (filipínských zvědů)
Originální název:
Original Name:
23rd Brigade (Philippine Scout)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
23.03.1925
Předchůdce:
Predecessor:
23. brigáda (filipínských zvědů)
Datum zániku:
Disbanded:
24.08.1936
Nástupce:
Successor:
23. brigáda (filipínských zvědů)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
23.03.1925-24.08.1936 Taguig, Fort William McKinley /

Velitel:
Commander:
01.02.1925-20.04.1925 Byroade, George L. (Colonel)
20.04.1925-16.02.1927 Donaldson, Thomas Q. (Brigadier General)
16.02.1927-25.04.1927 Tanner, Earle W. (Colonel)
25.04.1927-10.04.1929 Learnard, Henry G. (Brigadier General)
10.04.1929-15.06.1929 Eaton, Harry A. (Colonel)
15.06.1929-02.10.1930 Collins, Edgar T. (Brigadier General)
02.10.1930-23.06.1931 Conrad, Caspar H. Jr. (Brigadier General)
23.06.1931-01.06.1933 Parsons, James K. (Brigadier General)
01.06.1933-29.06.1933 McCoy, Ralph (Colonel)
29.06.1933-27.05.1935 Ford, Stanley H. (Brigadier General)
27.05.1935-28.06.1935 Leavitt, Ralph (Colonel)
28.06.1935-27.04.1936 DeWitt, John L. (Brigadier General)
27.04.1936-02.05.1936 Martin, Charles W. (Colonel)
02.05.1936-24.08.1936 Humphrey, Evan H. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Clay, Steve E.: U.S. Army Order of Battle 1919–1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations. Combat Studies Institute Press, 2010
URL : https://www.valka.cz/23-brigada-filipinskych-zvedu-1925-1936-t198029#568362Verze : 5
MOD