Main Menu
User Menu

22. rota radiotechnického zabezpečení "S" [1965-1989]

22nd Electronic Support Company "S"

     
Název:
Name:
22. rota radiotechnického zabezpečení "S"
Originální název:
Original Name:
22. rota radiotechnického zabezpečení "S"
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1965
Předchůdce:
Predecessor:
6. rota letištní a radiotechnického zabezpečení "S"
Datum zániku:
Disbanded:
01.08.1989
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1965-01.08.1989 22. prapor radiotechnického zabezpečení
Dislokace:
Deployed:
01.09.1965-01.07.1989 Pardubice, letiště /

Velitel:
Commander:
01.09.1965-DD.MM.1984 Magda Zdeněk, ( )
DD.MM.1984-DD.MM.1987 Mach ?, ( )
DD.MM.1987-01.08.1989 Křenek ?, ( )
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
01.09.1965-01.08.1989 VÚ 2737 Pardubice
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha, skupina ČSLA, fond 00000 www.vojenstvi.cz, ISSN 1802-151401
URL : https://www.valka.cz/22-rota-radiotechnickeho-zabezpeceni-S-1965-1989-t50665#194381Verze : 0