Main Menu
User Menu

22. křídlo [2003-2013]

22nd Wing

     
Název:
Name:
22. křídlo
Originální název:
Original Name:
22. křídlo
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.12.2003
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
30.11.2013
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.2003-30.11.2013 22. základna letectva
Dislokace:
Deployed:
01.12.2003-30.11.2013 Náměšť nad Oslavou, letiště
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-30.11.2011 Valeš, Václav (Plukovník)
01.12.2011-DD.MM.RRRR Simr, Milan (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.12.2003-30.09.2008 221. taktická letka
01.10.2008-30.11.2013 221. vrtulníková letka
01.10.2008-30.11.2013 222. výcviková letka
01.10.2008-30.11.2013 223. letka oprav letecké techniky

Ručně vyplněné položky:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR štáb křídla
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lznamest.army.cz
URL : https://www.valka.cz/22-kridlo-2003-2013-t107055#381678Verze : 0
MOD