Main Menu
User Menu

21. taktické křídlo [2003- ]

21st Tactical Wing

     
Název:
Name:
21. taktické křídlo
Originální název:
Original Name:
21. taktické křídlo
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.12.2003
Předchůdce:
Predecessor:
4. taktické křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.2003-DD.MM.RRRR 21. základna taktického letectva
Dislokace:
Deployed:
01.12.2003-DD.MM.RRRR Čáslav, letiště
Velitel:
Commander:
01.12.2003-22.06.2007 Mikulenka, Petr (Podplukovník)
22.06.2007-31.05.2010 Lanči, Petr (Podplukovník)
31.05.2010-DD.MM.RRRR Tománek, Petr (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.12.2003-DD.MM.RRRR 211. taktická letka
01.12.2003-DD.MM.RRRR 212. taktická letka
01.12.2003-26.09.2007 214. letka oprav letecké podzvukové techniky
01.12.2003-26.09.2007 217. letka oprav letecké nadzvukové techniky
29.09.2007-31.12.2007 214. letka oprav letecké techniky
01.01.2008-30.11.2013 213. letka oprav letecké techniky
01.12.2013-DD.MM.RRRR 213. výcviková letka
01.12.2013-DD.MM.RRRR 214. letka oprav letecké techniky

Ručně vyplněné položky:
01.12.2003-DD.MM.RRRR Velitelství a štáb
01.12.2003-31.12.2007 210. výcviková letka
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.afbcaslav.cz
https://www.wwpbooks.com/pdf/y03_cz.pdf
elektroniká korespondence s 21.zTL (info@afbcaslav.cz)
URL : https://www.valka.cz/21-takticke-kridlo-2003-t105037#376180Verze : 0
MOD