Main Menu
User Menu

21. letištní rota "S" [1965-1991]

21st Air Base Company "S"

     
Název:
Name:
21. letištní rota "S"
Originální název:
Original Name:
21. letištní rota "S"
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1965
Předchůdce:
Predecessor:
21. rota letištní a radiotechnického zabezpečení "S"
Datum zániku:
Disbanded:
01.11.1991
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1965-DD.MM.1973 21. letištní prapor
DD.MM.1973-01.11.1991 11. letištní prapor
Dislokace:
Deployed:
01.09.1965-DD.MM.1973 Čáslav, letiště /
DD.MM.1969-01.11.1991 Přerov, letiště /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
01.09.1965-DD.MM.1973 VÚ 4417 Čáslav
DD.MM.1973-01.11.1991 VÚ 4417 Přerov
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha, skupina ČSLA, fond 00000
URL : https://www.valka.cz/21-letistni-rota-S-1965-1991-t50669#457401Verze : 0
MOD
21. letištní rota "S"


Krycí číslo: VÚ 4417


Zřízení: 1.9.1965


Dislokace:
Čáslav
Přerov


Nadřízená jednotka:
21. letištní prapor



Zrušení: 31.10.1991


Zdroj:
www.vojenstvi.cz , ISSN 1802-151401.
URL : https://www.valka.cz/21-letistni-rota-S-1965-1991-t50669#194388Verze : 0