Main Menu
User Menu

20. pěší brigáda [1921-1925]

20th Infantry Brigade

     
Název:
Name:
20. pěší brigáda
Originální název:
Original Name:
20th Infantry Brigade
Datum vzniku:
Raised/Formed:
17.10.1921
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
23.03.1925
Nástupce:
Successor:
20. brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
17.10.1921-23.03.1925 Panamská průplavová divize
Dislokace:
Deployed:
17.10.1921-23.03.1925 Gamboa, Camp Gaillard /

Velitel:
Commander:
14.11.1921-DD.12.1921 Sayre, Farrand (Colonel)
DD.12.1921-15.08.1922 Conner, Fox (Brigadier General)
21.08.1922-21.11.1922 -, - ( )
21.11.1922-02.09.1924 Conner, Fox (Brigadier General)
02.09.1924-26.01.1925 Knabenshue, Frederick G. (Colonel)
26.01.1925-23.03.1925 Simonds, George S. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Clay, Steve E.: U.S. Army Order of Battle 1919–1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations. Combat Studies Institute Press, 2010
URL : https://www.valka.cz/20-pesi-brigada-1921-1925-t197995#568277Verze : 2
MOD