20.12.2007 - Slovenské MiG-29 v novej kamufláži

Slovenské MiG-29 v novej kamufláži


Prvé bojové lietadlo MiG-29AS Vzdušných síl Ozbrojených síl Slovenskej republiky s novou tzv. digitálnou kamuflážou tvorenou základom svetlej šedej farby na všetkých plochách a nepravidelnými hranatými poliami v dvoch odtieňoch šedej farby na horných plochách a na kýloch, novonamaľovanými prevádzkovými popiskami čiernou a svetlou šedou farbou a slovenskými výsostnými znakmi so zníženou viditeľnosťou v dvoch odtienoch šedej farby, odovzdali dnes v Leteckých opravovniach Trenčín, a.s. zástupcom slovenského letectva.


Náterom takéhoto typu bude postupne premaľovaných všetkých desať jednomiestných bojových strojov MiG-29AS a dva dvojmiestne cvičné a bojové stroje MiG-29UBS Vzdušných síl Ozbrojených síl Slovenskej republiky.


zdroj:
www.genezis.eu
[SVK]
URL : https://www.valka.cz/20-12-2007-Slovenske-MiG-29-v-novej-kamuflazi-t68555#240226 Verze : 0
Diskusní příspěvek Faktografický příspěvek
Přílohy

Přidejte se k nám

Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.

Zjistit více