Main Menu
User Menu

2. silniční stavební brigáda [1975-1991]

2nd Road Construction Brigade

     
Název:
Name:
2. silniční stavební brigáda
Originální název:
Original Name:
2. silniční stavební brigáda / 2. cestná stavebná brigáda
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1975
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1992
Nástupce:
Successor:
60. stavební základna
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1975-01.03.1981 Ubytovací a stavební služba
01.03.1981-01.01.1992 Ubytovací a investiční správa
Dislokace:
Deployed:
01.10.1975-01.01.1992 Bratislava, ? /
Velitel:
Commander:
01.10.1975-DD.MM.1987 Crha, Ctibor (Plukovník)
DD.MM.1987-DD.MM.1992 Czocher, Mikuláš (Plukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:

Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1975-01.01.1992 101. silniční stavební prapor
01.10.1975-01.01.1992 102. silniční stavební prapor
01.10.1975-01.01.1992 105. silniční stavební prapor
01.10.1975-01.01.1992 110. silniční stavební prapor
01.10.1975-01.01.1992 2. silniční strojní rota
01.01.1976-01.01.1992 106. silniční stavební prapor
01.04.1986-01.12.1990 114. silniční stavební prapor

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
01.10.1975-01.01.1992
Vyznamenání:
Decorations:

Poznámka:
Note:
01.10.1975-01.01.1992 VÚ 3433 Bratislava
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha, fond ČSLA- (2. silniční stavební brigáda)
URL CZ: https://www.valka.cz/2-silnicni-stavebni-brigada-1975-1991-t54635#407149Verze : 6
URL EN: https://www.armedconflicts.com/2nd-Road-Construction-Brigade-t54635#407149Version : 0
MOD