Main Menu
User Menu

1926. spojovací a instalační skupina [1977-1981]

1926th Communications and Installation Group

     
Název:
Name:
1926. spojovací a instalační skupina
Originální název:
Original Name:
1926th Communications and Installation Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
30.06.1977
Předchůdce:
Predecessor:
1926. spojovací letka
Datum zániku:
Disbanded:
01.06.1981
Nástupce:
Successor:
1926. spojovací letka
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
30.06.1977-01.06.1981 ?
Dislokace:
Deployed:
30.06.1977-01.06.1981 Warner Robins, Robins AFB
Velitel:
Commander:
30.06.1977-02.11.1979 Moody, Douglas E. (Lieutenant Colonel)
02.11.1979-02.02.1980 Peeples, Paul W. (Lieutenant Colonel)
02.02.1980-01.06.1981 Gatwood, Eugene G. (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/1926-spojovaci-a-instalacni-skupina-1977-1981-t138949#453096Verze : 0
MOD