Main Menu
User Menu

19. křídlo pro doplňování paliva za letu [1991-1996]

19th Air Refueling Wing

     
Název:
Name:
19. křídlo pro doplňování paliva za letu
Originální název:
Original Name:
19th Air Refueling Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1991
Předchůdce:
Predecessor:
19. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké
Datum zániku:
Disbanded:
01.07.1996
Nástupce:
Successor:
19. transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1991-01.07.1993 15. letecká armáda
01.07.1993-01.07.1996 21. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.09.1991-01.07.1996 Warner Robins, Robins AFB
Velitel:
Commander:
01.09.1991-19.12.1991 Plebanek, Robert A. (Colonel)
19.12.1991-09.02.1993 Phelps, Terrance J. (Colonel)
09.02.1993-29.03.1994 Walters, Tome H. Jr (Colonel)
29.03.1994-01.12.1995 Essex, Paul W. (Colonel)
01.12.1995-01.07.1996 Flemens, Norman R. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1991-01.07.1996 19. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/19-kridlo-pro-doplnovani-paliva-za-letu-1991-1996-t138324#452469Verze : 0
MOD