Main Menu
User Menu

18. stíhací skupina [1927-1939]

18th Pursuit Group

     
Název:
Name:
18. stíhací skupina
Originální název:
Original Name:
18th Pursuit Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.01.1927
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
06.12.1939
Nástupce:
Successor:
18. stíhací skupina (přepadová)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
21.01.1927-06.12.1939 Havajský department
Dislokace:
Deployed:
21.01.1927-06.12.1939 Wahiawa, Wheeler Field
Velitel:
Commander:
21.01.1927-05.04.1929 Miller, Henry J. F. (Major)
05.04.1929-05.05.1931 Wash, Carlyle H. (Major)
05.05.1931-23.06.1931 Hoisen, Horace N. (Captain)
23.06.1931-03.09.1935 Clark, Ernest (Major)
03.09.1935-11.09.1937 McDonnell, John O. (Lieutenant Colonel)
11.09.1937-03.05.1938 Bissell, Clayton L. (Major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/18-stihaci-skupina-1927-1939-t136729#450872Verze : 0
MOD