Main Menu
User Menu

18. křídlo [1991- ]

18th Wing 

     
Název:
Name:
18. křídlo
Originální název:
Original Name:
18th Wing 
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1991
Předchůdce:
Predecessor:
18. taktické stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1991-DD.MM.RRRR 5. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.10.1991-21.07.1992 Hurd, Joseph E. (Brigadier General)
21.07.1992-01.08.1994 Cliver, Jeffrey G. (Brigadier General)
01.08.1994-15.07.1996 Hobbins, William T. (Brigadier General)
15.07.1996-06.08.1998 Baker, John R. (Brigadier General)
06.08.1998-03.08.2000 Smith, James B. (Brigadier General)
03.08.2000-10.04.2002 North, Gary L. (Brigadier General)
10.04.2002-24.06.2004 Remington, Jeffrey A. (Brigadier General)
24.06.2004-31.01.2006 Jouas, Jan-Marc (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1991-DD.MM.RRRR 18. logistická skupina
01.10.1991-DD.MM.RRRR 18. operační skupina
01.10.1991-DD.MM.RRRR 18. zdravotnická skupina
19.08.2002-DD.MM.RRRR 18. skupina údržby

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/18-kridlo-1991-t138320#452465Verze : 1
MOD