Main Menu
User Menu

18. brigáda [1925-1936]

18th Brigade

     
Název:
Name:
18. brigáda
Originální název:
Original Name:
18th Brigade
Datum vzniku:
Raised/Formed:
23.03.1925
Předchůdce:
Predecessor:
18. pěší brigáda
Datum zániku:
Disbanded:
24.08.1936
Nástupce:
Successor:
18. pěší brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
23.03.1925-10.08.1927 Boston, Boston Army Base
10.08.1927-15.02.1931 New Bedford, Fort Rodman
15.02.1931-24.08.1936 Boston, Boston Army Base

Velitel:
Commander:
23.03.1925-06.07.1927 Barnum, Malvern H. (Brigadier General)
06.07.1927-17.09.1927 Laubach, Howard L. (Colonel)
17.09.1927-DD.12.1927 Naylor, William K. (Colonel)
DD.12.1927-16.10.1928 Dorey, Halstead (Brigadier General)
16.10.1928-30.09.1933 Walker, Meriwether L. (Brigadier General)
01.11.1933-02.04.1934 Ovenshine, Alexander T. (Brigadier General)
05.05.1934-01.02.1935 Knight, Harry E. (Brigadier General)
03.02.1935-12.05.1935 Smith, Alfred T. (Brigadier General)
12.05.1935-06.03.1936 Rowell, Frank W. (Brigadier General)
06.03.1936-24.08.1936 Trott, Clement A. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Clay, Steve E.: U.S. Army Order of Battle 1919–1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations. Combat Studies Institute Press, 2010
URL : https://www.valka.cz/18-brigada-1925-1936-t198021#568351Verze : 4
MOD