Tělo jako zbraň: Pankration

Autor : 🕔10.01.2011 📕10.797

Hledáme nové kolegy

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!

Podobné články

Další články autora

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč
♡ Chci přispět

Jason Chambers a Bill Duff. Profesionální bojovník a bývalý hráč amerického fotbalu, který se pustil do wrestlingu. Pozoruhodná dvojice křižuje svět, aby na vlastní kůži okusila, jak moc bojová umění bolí.

V pokračování dokumentárního cyklu Tělo jako zbraň se Jason a Bill vypraví do prosluněného Řecka, aby ochutnali antický pankration. Toto bojové umění bylo součástí starověkých olympijských her, ale s pádem řeckých městských států se na něj až do konce 20. století téměř zapomnělo.

Jasona a Billa čeká trénink v Athénách, kde je legendární George Mallios naučí základní kopy a údery. Ve městě Argos pak budou pilovat přehozy a techniky pro boj na zemi.

A konečně v pevnosti Aigosthena se pod vedením Arise Makrise pustí do vyčerpávajícího drilu, který byl vlastní už starověkým válečníkům ze Sparty. K závěrečné zkoušce pak nastoupí Bill, který se v napínavém souboji utká se šampionem Kostasem Skeparnakosem.

Podobné články

Další články autora

Autor : 🕔10.01.2011 📕10.797

Komentáře Disqus

Komentáře Facebook

Sociální sítě

Reklama

Poslední komentáře