Tělo jako zbraň: MMA

Autor: Z1 Televize 🕔︎︎ 👁︎ 17.672

Jason Chambers a Bill Duff. Profesionální bojovník a bývalý hráč amerického fotbalu, který se pustil do wrestlingu. Pozoruhodná dvojice křižuje svět, aby na vlastní kůži okusila, jak moc bojová umění bolí.

Tentokrát naši dvojici čekají smíšená bojová umění. Jason tento styl zná víc než dobře, v ringu má za sebou dvě desítky zápasů, ale Bill nastoupí do Oktagonu vůbec poprvé.

Reklama

Oba se rozjedou do Los Angeles, aby se seznámili s těmi nejlepšími. Ve výcvikové akademii Erika Paulsona budou pilovat podtržení soupeře, v hale LA Boxing pro změnu společně s Forrestem Griffinem a Cung Leem údery a kopy brawlerů.

Eddie Bravo je naučí páky pro boj na zemi a dojde i na trénink s legendárním Randy Couturem. V závěrečné zkoušce pak na Jasona čeká Connor Heun, zatímco Bill se utká s Riccem Rodriguezem.

Přidejte se k nám

Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.

Zjistit více