Tělo jako zbraň - Pradal Serey

Autor : 🕔08.11.2010 📕10.345

Hledáme nové kolegy

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!

Podobné články

Další články autora

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 0,- Kč
♡ Chci přispět

Jason Chambers a Bill Duff. Profesionální bojovník a bývalý hráč amerického fotbalu, který se pustil do wrestlingu. Pozoruhodná dvojice křižuje svět, aby na vlastní kůži okusila, jak moc bojová umění bolí. Jejich úžasné dobrodružství začíná v Kambodži, kde se narodilo bojové umění pradal serey.

Jedna z nejchudších zemí jihovýchodní Asie má za sebou krvavou historii a dodnes se vzpamatovává z krvavé vlády Rudých Khmerů, kteří v 70. letech minulého století vyvraždili dva miliony obyvatel. A stejně jako Pol Pot neváhal sáhnout na životy svých spoluobčanů, snažil se do země zadupat i dlouhou historii pradal serey.

Khmérský kickbox ale dokázal přežít a dnes se mu v Kambodži na sportovní úrovni profesionálně věnuje přes 1 200 bojovníků a lístky na jejich zápasy patří k nejžádanějšímu zboží. Jason a Bill mají několik dní na to, aby se s pradal serey seznámili.

V ringu na jednoho z nich totiž čeká Oth Phoutong, několikanásobný mistr země. Naše dvojice proto zamíří do jednoho z nejlepších bojových kempů, kde začínala spousta pozdějších šampionů. Trénovat ale bude i v prostorách chrámového komplexu Angkor a konečně s mistrem San Kimseanem bude objevovat kouzlo technik Bokatoru, který stál na úplném počátku pradal serey.

 

Autor : 🕔08.11.2010 📕10.345

Komentáře Disqus

Komentáře Facebook

Sociální sítě

Reklama

Poslední komentáře