Neříkejte mé matce ... 1/5

Autor: Z1 Televize 🕔︎︎ 👁︎ 11.680

Deset let riskoval reportér Diego Buňuel svůj život pro francouzskou televizi. Deset let křižoval svět a plnil zpravodajské bloky zprávami z válečných zón. A deset let se pokoušel překročit hranice šokujících headlinů a zachytit pravdivý obrázek každodenního života obyčejných lidí tak, jak ho média neznají.


Jeho první kroky míří do Afghánistánu, který zamrzl v čase a desítky let se utápí ve válečných konfliktech. Do země, kde děti obvykle neumějí číst a psát, ale z kalašnikova umějí střílet víc než dobře. Do země, jejíž ekonomiku pořád táhne především produkce opia.

ReklamaPřesto i tady najde Diego Buňuel drobné lidské příběhy, které dokážou rozesmát i vyvolat úžas.Jako třeba atmosféra golfových kurzů v Kábulu, setkání s pilotkou vojenské helikoptéry nebo návštěva prvního nočního klubu v celém Afghánistánu.

 

Přidejte se k nám

Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.

Zjistit více